Новини

Сьогодні, 21 липня, депутати Житомирської обласної ради затвердили Порядки використання коштів відповідно до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки.

Сьогодні, 21 липня, депутати Житомирської обласної ради затвердили Порядки використання коштів відповідно до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки.

Зокрема, Порядок використання коштів з обласного бюджету для часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам. Він передбачає, що компенсація з обласного бюджету надається сільськогосподарським підприємствам:

- у розмірі 50% у національній валюті понесених витрат із проведенням та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини) та видачею сертифіката відповідності у рослинництві, тваринництві та переробці сільськогосподарської продукції, але не більше 50 тисяч гривень одному суб’єкту господарювання незалежно від видів сільськогосподарської діяльності та видів продуктів переробки;

- у розмірі 20% вартості придбаного насіннєвого матеріалу, але не більше 400 грн на 1 га.

Затверджено Порядок надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно та вирощування льону.

Спеціальна бюджетна дотація з обласного бюджету спрямовується у розмірі триста гривень на вирощування 1 га гречки на зерно сільськогосподарським товаровиробникам та у розмірі дві тисячі гривень на вирощування 1 га льону.

Серед порядків також формування і використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються для надання пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України