Новини

Станом на 1.08.2016 року в області функціонує 34 суб’єкти племінної справи у скотарстві, із них: селекційний центр – ТОВ «Українська генетична компанія» та два підприємства з племінної справи (ТОВ «Українська генетична компанія» м. Житомир - підприємство з племінної справи у тваринництві І категорії, ТОВ «Українська генетична компанія» - підприємство з племінної справи у скотарстві ІІІ категорії).
У молочному скотарстві відповідні статуси було присвоєно 19-м підприємствам області, з яких 8 – племінних заводів (ПЗ) та 11 – племінних репродукторів (ПР).
У м’ясному скотарстві було присвоєно статуси 4-м підприємствам області, з яких 2 – племінних заводи та 2 – племінних репродуктори з розведення поліської м’ясної породи великої рогатої худоби.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України