Новини

В управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації працює конкурсна комісія

На виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі   шляхом здешевлення кредитів відповідно постанови Кабінету Міністрів України  від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами), визначено механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики   у державному бюджеті за програмою  “Фінансова підтримка заходів    в  агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів”, які спрямовуються суб”єктам господарювання агропромислового комплексу на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими  у національній валюті банківськими кредитами. В управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації працює конкурсна комісія, яка  приймає заявки та відповідні документи від товаровиробників за встановленою Мінагрополітики формою.

Станом на 04.08.16р. до  конкурсної комісії  подали документи 38  підприємств,  які мають право на отримання компенсації за кредитами, передбаченими у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому    комплексі  шляхом здешевлення кредитів. Даними підприємствами отримано компенсації шляхом здешевлення кредитів на загальну суму – 1,4 млн.грн. Найбільше  кредитних ресурсів на комплекс сільськогосподарських робіт  для придбання засобів захисту рослин, мінеральних добрив,  паливно-мастильних матеріалів, запасних частин для ремонту сільськогосподарської техніки   залучено підприємствами Бердичівського, Ружинського  та Попільнянського районів.

Чергове засідання конкурсної комісії відбудеться на початку вересня 2016 року, в подальшому  проводитиметься у разі потреби. Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 10 грудня.

 

·       На виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі   шляхом здешевлення кредитів відповідно постанови Кабінету Міністрів України  від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами), визначено механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики   у державному бюджеті за програмою  “Фінансова підтримка заходів    в  агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів”, які спрямовуються суб”єктам господарювання агропромислового комплексу на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими  у національній валюті банківськими кредитами. В управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації працює конкурсна комісія, яка  приймає заявки та відповідні документи від товаровиробників за встановленою Мінагрополітики формою.

Станом на 04.08.16р. до  конкурсної комісії  подали документи 38  підприємств,  які мають право на отримання компенсації за кредитами, передбаченими у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому    комплексі  шляхом здешевлення кредитів. Даними підприємствами отримано компенсації шляхом здешевлення кредитів на загальну суму – 1,4 млн.грн. Найбільше  кредитних ресурсів на комплекс сільськогосподарських робіт  для придбання засобів захисту рослин, мінеральних добрив,  паливно-мастильних матеріалів, запасних частин для ремонту сільськогосподарської техніки   залучено підприємствами Бердичівського, Ружинського  та Попільнянського районів.    

Чергове засідання конкурсної комісії відбудеться на початку вересня 2016 року, в подальшому  проводитиметься у разі потреби. Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 10 грудня.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України