Новини

02 вересня 2016 року під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра-Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С.І. та Міністра аграрної політики і продовольства України Кутового Т.В.

         02 вересня 2016 року під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра-Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С.І. та Міністра аграрної політики і продовольства України Кутового Т.В. відбулася селекторна нарада з питань вжиття заходів щодо покращення епізоотичної ситуації з африканською чумою свиней та забезпечення безпеки держави. 

В роботі наради взяли участь заступник голови облдержадміністрації Лагута Я.М., в.о. начальника головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Шпита О.О. та відповідальні спеціалісти управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

         За інформацією головного управління Держпродспоживслужби в області активно проводяться заходи щодо недопущення поширення хвороби свиней на територію області та системи біозахисту свинарських господарств та широка роз’яснювальна робота серед населення про дотримання профілактики по недопущенню розповсюдження африканської чуми свиней.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України