Новини

Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства області у 2015- 2016 році мають можливість скористатися фінансовою підтримкою за рахунок коштів державного бюджету відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами від 6 квітня 2016 р. № 267 ) та підтримкою для розвитку галузі тваринництва відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 884.
У 2016 Міністерством аграрної політики і продовольства України для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів області виділено 8683,0 тис.грн.
За вісім місяців поточного року до конкурсної комісії подали документи 46 підприємств, які за рішенням обласної конкурсної комісії, отримали право на фінансову підтримку шляхом здешевлення кредитів на загальну суму 5,756 млн. грн..
Обласна конкурсна комісія з визначення переліку підприємств-позичальників агропромислового комплексу для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів продовжує працювати.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України