Новини

   12-13 вересня 2017 року ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод в складі генерального директора Портянка С.Ф. та спеціалістів інженерно-технічної служби взяли участь у роботі Міжнародної виставки хлібопекарської промисловості «BAKERY UKRAINE - 2017», яка проводилася в м.Київ у рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій.
    В ході виставки фахівці підприємства взяли участь в святкуванні «Дня хліба», в конкурсі «Коровайна традиція України» та Міжнародній спеціалізованій науково-практичній конференції «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві».
   Також підприємство взяло участь в дегустаційному конкурсі хліба, хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів та отримало наступні нагороди:

  1. В номінації Хліб житньо-пшеничний вагою 0,5-1,0 кг
Гран-Прі отримав хліб «Лускунчик»;
Срібну медаль - хліб«3вягельський особливий».
  2. В номінації Батони із борошна пшеничного не здобні масою 0,4-0,5 кг
Золоту медаль отримав батон «Новоградський».
  3. В конкурсі «Коровайна традиція України» приз глядацьких симпатій отримав коровай весільний «Звягельський», якому було присвоєно друге місце серед сімнадцяти інших учасників конкурсу.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України