Новини

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму

закупівель озимих зернових культур майбутнього урожаю 2018 року.

 

З 01.10.2017 ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель озимих зернових культур (пшениці, ячменю та жита) майбутнього урожаю 2018 року.
Реалізація даної програми буде проводитися в три етапи.
Протягом першого етапу (жовтень 2017 року – квітень 2018 року) сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів. На підставі позитивного акту огляду посівів у центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» укласти договори поставки та застави майбутнього врожаю.
Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника, згідно умов договору буде здійснено попередню оплату. Авансовий платіж за одну тонну зерна пшениці, ячменю або жита складатиме 2010 грн з урахуванням ПДВ.
Другий етап програми (березень – травень 2018 року) передбачає огляд посівів в період початку вегетації озимини, складання відповідного акту огляду посівів. Друга частина попередньої оплати становитиме 780 грн за 1 тонну.
Третій етап програми (липень – 01 вересня 2018 року) передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді третього траншу.
Корпорація вже розпочала приймання заявок на участь у програмі закупівель зернових культур майбутнього урожаю 2018 року та підготовку до підписання контрактів.
Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів у регіональному відділі ПАТ «ДПЗКУ» за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 13, оф. 10.
Контактні особи:
Начальник Житомирського регіонального відділу
Каленський Андрій Петрович, тел. 096-674-76-37

Менеджер з адміністративної діяльності Житомирського регіонального відділу
Остапчук Катерина Вікторівна, тел. 097-517-09-54

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України