Новини

Станом на 18.10.17 року у всіх категоріях господарств посів озимих зернових культур під урожай 2018 року проведено на площі 139,4 тис. га (92 % до прогнозу), що на 16,0 тис. га (13 %) більше, ніж на цю дату торік, в тому числі посіяно – 108,2 тис. га озимої пшениці та тритикале, 28,0 тис. га жита та 3,2 тис. га озимого ячменю.
Для проведення осінніх польових робіт сільгосппідприємствами області було закуплено 46,5 тис.тонн фізичної ваги мінеральних добрив, що становить 103 % до потреби, придбано 196,2 тонни засобів захисту рослин, або 113 % до необхідного в тому числі 28,5 тонни (105%) протруйників насіння. Для забезпечення агроформувань області мінеральними добривами та пестицидами на ринку працюють надійні та перевірені оператори по їх постачанню, зокрема ПРАТ „УкрАгро НПК”, ЗАТ, компанія „Райз”, ТОВ „Спектр-Агро”, МПП фірма „Ерідон”, Компанія „Агромікс-Україна”, ПрАТ „Галнафтохім”, ТОВ «Українська агрохімічна компанія», ПП «Кемілайн Агро», ТОВ «БАСФ Т.О.В.», компанія «Сингента» та інші.
Агроформування області мають змогу скористатись форвардною програмою закупівель зерна озимих зернових культур (пшениці, ячменю та жита) майбутнього урожаю 2018 року, яку розпочала ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Реалізація даної програми буде проводиться в три етапи. Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів отримання коштів в регіональному відділенні ПАТ «ДПЗКУ» за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 13, оф. 10.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України