Новини

Комісія обласної ради розглянула питання змін до програми агропромислового розвитку Житомирщини та погодила збільшення фінансування за напрямком відшкодування вартості апаратів індивідуального доїння корів.

Засідання постійної комісії агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села відбулося сьогодні, 26 жовтня.
«Загальна сума відшкодувань вартості апаратів індивідуального доїння корів за заявками, які надійшли від жителів області, складає 1,67 млн грн. Тому ми пропонуємо перерозподілити кошти з інших напрямків, де є вільні залишки. Також просимо додатково направити ще додатково 200 тис.грн, щоб мати змогу задовольнити усі звернення громадян», – зазначив начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Руслан Кирилюк.

Депутати одноголосно підтримали таку пропозицію.

Крім того, проект рішення обласної ради щодо внесення змін у програму агропромислового розвитку передбачає також зміну переліку документів, які подаються на відшкодування вартості посівів льону і гречки. Зокрема, не потрібно буде подавати довідку про земельні ділянки, які знаходяться у власності, сертифікат на насіння. Проте потрібно буде надати довідку про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України