Новини

За оперативною інформацією районних управлінь та відділів агропромислового розвитку агропромислового розвитку в Житомирській області у продовж січня та половини вересня поточного року суб»єктами господарювання агропромислового комплексу області для проведення комплексу сільськогосподарських робіт залучено кредитних ресурсів - 340 млн. грн., в тому числі 290,8 млн.грн пільгові.
Середньозважена відсоткова ставка протягом відповідного періоду складає 16-24 відсотків.
Найбільше кредитних ресурсів на комплекс сільськогосподарських робіт для покриття витрат, пов’язаних із закупівлею пально-мастильних матеріалів, насіння, добрив, засобів захисту рослин, кормів, сировини та інгредієнтів для виробництва комбікормів, ветеринарних препаратів, спермопродукції, молодняку сільськогосподарських тварин та птиці, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів, запасних частин для ремонту сільськогосподарської і зрошувальної техніки та обладнання, енергоносіїв, та оплати послуг, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт сільськогосподарської і зрошувальної техніки, робіт (послуг) з підготовки та обробки ґрунту, посіву, захисту рослин від хвороб і шкідників, внесення добрив та підживлення, збирання врожаю підприємствами Андрушівського, Бердичівського, Ємільчинського Любарського, Брусилівського районів.
На виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами) передбачено механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою “Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів”, які спрямовуються суб”єктам господарювання агропромислового комплексу на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами конкурсна комісія приймала заявки та відповідні документи за встановленою Мінагрополітики формою.
Чергове засідання конкурсної комісії відбулося 24 жовтня поточного року. До конкурсної комісії подали документи 8 підприємств а саме: СФГ "Січ" Андрушівський р., СТОВ "Злагода" Нов. Волинський р, ПОСП "Перемога" Нов.Волинський р, СФГ Україна" Ружинськтй р., ТОВ " АФ Відродження" Любарський р.,ТОВ "Агролайн -Україна" ТОВ "Норм Агро"  Бердичівський р., ТОВ "СП Спіка" Андрушівський р., які пройшли конкурсний відбір та включені до реєстру позичальників., які мають право на отримання компенсації за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України