Новини

У господарствах області продовжується збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

У господарствах області продовжується збирання ранніх зернових та зернобобових культур

Всіма категоріями господарств станом на 22 липня 2015 року їх обмолочено на площі 44,2 тис. га (24% до прогнозу), намолочено 152,2 тис. тонн зерна при середній урожайності 34,5 ц/га. В порівняно з показниками на відповідну дату вторік, зібрані площі удвічі більші, валовий збір у 2,2 рази кращий та у 2,5 рази більший, урожайність вища на 5 ц/га.
У всіх категоріях господарств області обмолочено більше 10 тис. гектарів ранніх зернових культур. За таких темпів їх збирання буде завершено на протязі 12-14 погожих днів.
В сільськогосподарських підприємствах області продовжується збирання озимого ріпаку. Станом на 22 липня 2015 року його обмолочено на площі 13,9 тис. га (73% до прогнозу), намолочено 33,3 тис. тонн, середня урожайність складає 24,0 ц/га.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України