Новини

ТОВ «Яблунецьке хлібоприймальне підприємство», що у Ємільчинському районі, відновило виробничу діяльність у 2015 році після тривалої (понад 10 років) перерви. Товариство здійснило капітальну реконструкцію виробничих приміщень і надає послуги по прийманню, очистці та зберіганню зернових і технічних культур не лише сільгоспвиробникам Житомирської, а й сусідніх областей.
Також товариство встановило універсальну автоматизовану лінію по виробництву соняшникової, соєвої, ріпакової, лляної та гірчичної олії потужністю 70-100 тонн на добу в залежності від культури.
У 2016 році ТОВ «Яблунецьке ХПП» виробляло лише соєву олію, яку експортувало до країн Європейського Союзу. У жовтні 2017 року підприємство вперше розпочало виробництво соняшникової олії.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України