Новини

З 01.10.2017 р. ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель озимих зернових культур (пшениці, ячменю та жита) майбутнього урожаю 2018 р.
Реалізація даної програми буде проводитися в три етапи.
Протягом першого етапу (жовтень 2017 року – квітень 2018 року) сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів. На підставі позитивного акту огляду посівів в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» укласти договори поставки та застави майбутнього врожаю.
Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника, згідно умов договору буде здійснюватися попередня оплата. Авансовий платіж за одну тонну зерна пшениці, ячменю або жита складатиме 3 000 грн. з урахуванням ПДВ.
Другий етап програми (березень – травень 2018 року) передбачає огляд посівів в період початку вегетації озимини, складання відповідного акту огляду посівів.
Третій етап програми (липень – 01 вересня 2018 року) передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді третього траншу.
Корпорація розпочала приймання заявок на участь у програмі закупівель зернових культур майбутнього урожаю 2018 р. і підготовку до підписання контрактів.
Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів в регіональному відділі ПАТ «ДПЗКУ».

Для довідки:
Річна відсоткова ставка за користування коштами:
· 10,5% річних із врахуванням курсової різниці та з умовою пільгового зберігання 60 коп. тонн/день. на елеваторах ПАТ "ДПЗКУ"

Житомирський регіональний відділ ПАТ "ДПЗКУ"

Начальник Житомирського регіонального відділу
Каленський Андрій Петрович
тел. 096 674 76 37

Менеджер з адміністративної діяльності Житомирського регіонального відділу
Остапчук Катерина Вікторівна
тел. 097 51 70 954

10014, м. Житомир,
вул. Перемоги, буд. 13, оф. 10

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України