Новини

07.11.2017 року проведено засідання обласної комісії для розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння.
На розгляд комісії виносено 217 пакетів документів, з них надійшло від районів: Любарського – 80 пакетів, Чуднівського – 25, Овруцького – 15, Пулинського – 14, Ружинського і Андрушівського – по 13, Новоград-Волинського і Коростишівського – по 10, Радомишльського - 7, Бердичівського - 6, Черняхівського і Житомирського – по 5, Ємільчинського – 3, Хорошівського і Баранівського - по 2, Олевського, Народицького, Коростенського, Романівського, Попільнянського, Малинського і Брусилівського – по 1.
За результатами розгляду прийнято рішення про відповідність поданих на розгляд комісії документів Порядку надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння, затвердженого рішенням обласної ради від 06.04.2017 року № 560 та включено до Реєстру господарства населення, які мають право на відшкодування витрат за закуплені установки індивідуального доїння.
Отримають компенсацію за придбані установки індивідуального доїння у розмірі вартості придбання, але не більше 7000 грн за придбану установку наступні господарства населення:
1. Нестерука Олександра Васильовиа із с. Велика Горбаша Нов-Волинського району.
2. Кузьмишиної Ніни Миколаївни із с. Пединки Любарського району
3. Геруна Миколи Мусійовича із с. Провалівка Любарського району.
4. Сапотніцького Василя Степановича із с. Гізівщина Любарського району.
5. Волинець Олени Анатоліївни із с. Шпичинці Ружинського району
6. Котелянця Володимира Григоровича із с. Голубівка Ружинського району.
7. Турської Любові Миколаївни із с. Зарубинці Андрушівського району.
8. Клименка Василя Володимировича із с. Малий Браталів Любарського району.
9. Дзюми Віктора Івановича із с. Малий Браталів Любарського району.
10. Сікалюк Лідії Іванівни із с. Малий Браталів Любарського району.
11. Власенко Зінаїди Олександрівни із с. Івановичі Пулинського району.
12. Горобець Світлани Василівни із с. Бичева Любарського району.
13. Сідлецької Наталії Яківни із с. Гринівці Любарського району.
14. Кошелюк Раїси Панасівни із с. Малий Браталів Любарського району.
15. Маленької Антоніни Миколаївни із с. Огіївка Ружинського району.
16. Мельника Василя Івановича із с. Стара Чортория Любарського району.
17. Віт Лариси Олександрівни із с. Стара Чортория Любарського району.
18. Сенько Олексія Вікторовича із с. Минійки Коростишівського району.
19. Юрчука Володимира Івановича із с. Бурківці Чуднівського району.
20. Вихованця Володимира Степановича із с. Безпечна Чуднівського району.
21. Локайчук Людмили Василівни із с. Малий Браталів Любарського району.
22. Порайко Василя Петровича із с. Малий Браталів Любарського району.
23. Тимощука Олега Івановича із с. Княжики Ружинського району.
24. Бойко Людмили Сергіївни із с. Липно Любарського району.
25. Южової Оксани Іванівни із с. Березянка Ружинського району.
26. Бенедисюка Олександра Володимировича с. Великий Луг Пулинського району.
27. Макодзеби Олександра Івановича із с. Вигнанка Любарського району.
28. Білоруса Віктора Миколайовича із с. Гуменники Коростишівського району.
29. Горай Надії Василівни із с. Житинці Любарського району.
30. Щерби Сергія Анатолієвича із с. Вигнанка Любарського району.
31. Дідуха Юрія Михайловича із с. Крайня Деражня Новоград-Волинського району.
32. Данилюка Володимира Олександровича із с. Крайня Деражня Новоград-Волинського району.
33. Самолюк Валентини Іванівни із с. Провалівка Любарського району.
34. Яблонського Олександра Вікторовича із с. Провалівка Любарського району.
35. Нагорного Віктора Олександровича із с. Кириївка Любарського району.
36. Гончарук Таїсії Василівни із с. Липно Любарського району.
37. Кургана Михайла Васильовича із с. Стара Чортория Любарського району.
38. Франівського Володимира Броніславовича із с. Кутище Любарського району.
39. Савченко Валентини Володимирівни із с. Кишин Олевського району.
40. Бабича Валерія Олексійовича із с. Липно Любарського району.
41. Зароднюка Анатолія Анатолієвича із с. Троща Чуднівського району.
42. Бугири Ніни Олександрівни із с. Велика Волиця Любарського району.
43. Бабич Надії Олександрівни із с. Слободище Бердичівського району.
44. Тишкевича Миколи Олександровича із с. Вигнанка Любарського району.
45. Гриб Наталії Миколаївни із с. Красносілка Чуднівського району.
46. Атаманенка Сергія Олександровича із с. Горбулів Черняхівського району.
47. Люшенко Ніни Василівни із с. Горбулів Черняхівського району.
48. Павлюк Валентини Миколаївни із с. Горбулів Черняхівського району.
49. Лінійчук Михайла Миколайовича із с. Кириївка Любарського району.
50. Ковалишина Михайла Васильовича із с. Кириївка Любарського району.
51. Кулибаби Ольги Іванівни із с. Вільнопілля Ружинського району.
52. Рибачука Олександра Степановича із с. Вигнанка Любарського району.
53. Ланової Олени Олександрівни із с. Борушківці Любарського району.
54. Опанащука Олексія Олександровича із с. Ягодинка Пулинського району.
55. Жалюка Віталія Васильовича із с. Малий Браталів Любарського району.
56. Кравця Леоніда Васильовича із с. Веселка Любарського району.
57. Шнайдера Віктора Олександровича із с. Веселка Любарського району.
58. Пасічник Ольги Сергіївни із с. Липно Любарського району.
59. Коржука Володимира Петровича із с. Веселка Любарського району.
60. Сапотніцького Анатолія Петровича із с. Веселка Любарського району.
61. Яремчука Валерія Григоровича із м. Андрушівки Андрушівського району.
62. Боцанюк Клавдії Іванівни із с. Глезно Любарського району.
63. Мацієвської Марії Василівни із с. Бежів Черняхівського району.
64. Кухаря Василя Аркадійовича із с. Березівка Любарського району.
65. Федоришина Григорія Олексійовича із с. Березівка Любарського району.
66. Мельника Михайла Івановича із с. Пединки Любарського району.
67. Бондар Валентини Степанівни із с. Великий Луг Пулинського району.
68. Федорчука Віктора Васильовича із с. Велика Горбаша Новоград-Волинського району.
69. Яскажука Сергія Петровича із с. Раківщина Овруцького району.
70. Мошківської Оксани Іванівни із с. Піщаниця Овруцького району.
71. Кравчука Євгенія Володимировича із с. М. Мошки Овруцького району.
72. Гончарова Володимира Вікторовича із с. Оленичі Овруцького району.
73. Воробей Тамари Адамівни із м. Овруч Овруцького району.
74. Кришевича Юрія Валентиновича із с. В. Мошки Овруцького району.
75. Невмержицького Миколи Миколайовича із с. Левковичі Овруцького району.
76. Яскажука Сергія Сергійовича із м. Овруч Овруцького району.
77. Кругляна Олександра Олексійовича із с. Колосівка Овруцького району.
78. Хоменко Надії Михайлівни із с. Старі Велідники Овруцького району.
79. Манзулі Анатолія Олександровича із с. Піщаниця Овруцького району.
80. Остапович Світлани Володимирівни із с. Гаєвичі Овруцького району.
81. Кот Оксани Володимирівни із с. В. Хайча Овруцького району.
82. Комар Володимира Дмитровича із с. Панасівка Любарського району.
83. Петрука Миколи Петровича із с. Красносілка Чуднівського району.
84. Прищепи Миколи Петровича із с. Веселка Любарського району.
85. Смик Галини Михайлівни із с. Стетківці Чуднівського району.
86. Ковальчук Надії Семенівни із с. Семенівка Любарського району.
87. Лаговського Зигмунда Ваславовича із с. Будище Пулинського району.
88. Яриновського Віктора Петровича із с. Пединки Любарського району.
89. Закусила Василя Петровича із с. Каленське Коростенського району.
90. Маковської Наталії Родіонівни із с. Заможне Житомирського району.
91. Романець Зої Анатоліївни із с. Красногірка Чуднівського району.
92. Устич Петра Володимировича із с. Антопіль Андрушівського району
93. Колосівського Валентина Володимировича із с. Здвижка Коростишівського району.
94. Журбея Петра Анатолієвича із с. Малий Браталів Любарського району.
95. Поліщука Петра Адамовича із с. Заньки Радомишльського району.
96. Мачульської Надії Степанівни із с. Слободище Бердичівського району.
97. Собка Івана Васильовича із с. Кириївки Любарського району.
98. Мартинюка Михайла Івановича із с. Стетківці Чуднівського району.
99. Нагорного Василя Олексійовича із с. Кириївка Любарського району.
100. Лінійчук Любові Володимирівни із с. Кириївка Любарського району.
101. Швед Анатолія Михайловича із с. Вигнанка Любарського району.
102. Шимановської Наталії Іванівни із с. Мотовилівка Любарського району.
103. Поліщук Тетяна Миколаївна із с. Великі Мошківці Андрушівського району.
104. Клюфінського Василя Миколайовича із с. Антопіль Андрушівського району.
105. Петрученко Віктора Миколайовича із с. Антопіль Андрушівського району.
106. Войчишиної Любові Миколаївни із с. Гринівці Любарського району.
107. Сахневича Михайла Сергійловича із с. Березівка Любарського району.
108. Мазеїни Валентини Миколаївни із с. Липно Любарського району.
109. Мудренко Тетяни Анатоліївни із с. Меленці Любарського району.
110. Кучера Василя Івановича із с. Жолобне Новоград-Волинського району.
111. Павловського Олександра Сергійовича із с. Гардишівка Бердичівського району.
112. Деревенька Юрія Анатолієвича із с. Горопаї Любарського району.
113. Лисого Миколи Івановича із с. Рогізно Любарського району.
114. Ковбасюка Анатолія Адамовича із с. Тетірка Пулинського району.
115. Кирилюк Наталії Петрівни із с. Березова Гать Пулинського району.
116. Богатирчук Олени Михайлівни із м. Чуднів Чуднівського району.
117. Лисюка Миколи Івановича із с. Новий Любар Любарського району.
118. Бурчака Миколи Яковича із с. Гізівщина Любарського району.
119. Бухала Володимира Васильовича із с. Липно Любарського району.
120. Дмитрів Олени Григорівни із с. Стрибіж Пулинського району.
121. Кулеши Григорія Миколайовича із с. Бичева Любарського району.
122. Мельника Василя Миколайовича із с. Гринівці Любарського району.
123. Шапошнік Катерини Андріївни із с. Малий Браталів Любарського району.
124. Харчука Ігора Дмитровича із с. Стара Чортория Любарського району.
125. Демченка Іван Міхеєвич із с. Стовпів Чуднівського району.
126. Рибачука Володимира Дмитровича із с. Вигнанка Любарського району.
127. Ільницької Ганни Володимирівни із с. Минійки Коростишівського району.
128. Гришковської Валентини Миколаївни із с. Нова Чортория Любарського району.
129. Свидинюк Тетяни Дмитрівни із с. Мала Горбаша Новоград-Волинського району.
130. Ковтун Лариси Василівни із с. Плоска Ружинського району.
131. Гончарук Лідії Дмитрівни із с. Привітів Любарського району.
132. Осовської Валентини Василівни із с. Садове Коростишівського району.
133. Самотеса Василя Павловича із с. Мирославка Бердичівського району.
134. Гуменюка Анатолія Івановича із с. Гринівці Любарського району.
135. Волинець Тамари Володимирівни із с. Мовчанівка Ружинського району.
136. Гуляса Володимира Миколайовича із с. Мовчанівка Ружинського району.
137. Тарасова Олександра Вікторовича із с. Стара Чортория Любарського району.
138. Хильчука Володимира Івановича із с. Крайня Деражня Новоград-Волинського району.
139. Дідуха Миколи Миколайовича із с. Крайня Деражня Новоград-Волинського району.
140. Цимбаленко Олени Василівни із с. Заньки Радомишльського району.
141. Кацовець Наталії Миколаївни із с. Потіївка Радомишльського району.
142. Муравського Олександра Юрійовича із с. Кашперівка Баранівського району.
143. Кондель Лідії Вікторівни із с. Бурківці Чуднівського району.
144. Вітюка Миколи Олексійовича із с. Красногірка Чуднівського району.
145. Сотніченка Петро Сергійович із с. Лумля Малинського району.
146. Янчука Михайла Андрійовича із с. Горбулів Черняхівського району.
147. Базилюк Наталії Андріївни із с. Бурківці Чуднівського району.
148. Луговець Надії Тимофіївни із с. Нова Василівка Житомирського району.
149. Нідзьолик Олени Андріївни із с. Вільнянка Коростишівського району.
150. Виговської Юлії Миколаївни із с. Лука Житомирського району.
151. Перепелиці Наталії Павлівни із с. Стовпів Чуднівського району.
152. Кульшаної Олени Володимирівни із с. Молочки Чуднівського району.
153. Федько Олени Миколаївни із с. Іванків Андрушівського району.
154. Тимощука Віктора Григоровича із с. Кириївка Любарського району.
155. Хоронжевської Ганни Василівни із с. Торчин Коростишівського району.
156. Семенчука Олександра Дмитровича із с. Авратин Любарського району.
157. Лисюка Володимира Васильовича із с. Авратин Любарського району.
158. Тимощука Григорія Павловича із с. Авратин Любарського району.
159. Пристойного Василя Григоровича із с. Велика Волиця Любарського району.
160. Науменка Віктора Станіславовича із с. Кримок Радомишльського району.
161. Яцюк Наталії Вікторівни із смт. Корнин Попільнянського району.
162. Бражевського Віталія Володимировича із с. Нехворощ Андрушівського району.
163. Гуменюк Тетяни Павлівни із с. Стовпів Чуднівського району.
164. Троп Людмили Василівни із с. Мотовилівка Любарського району.
165. Севрук Лариси Леонідівни із с. Мар’янівна Радомишльського району.
166. Прищепи Олександра Олександровича із с. Невгоди Овруцького району.
167. Савелюк Валентини Миколаївни із с. Мотовилівка Любарського району.
168. Місюни Олени Іванівни із с. Нарцизівка Пулинського району.
169. Метельського Олександра Васильовича із с. Ялинівка Пулинського району.
170. Рогового Івана Миколайовича із смт. Пулини Пулинського району.
171. Римарчук Надії Григорівни із с. Стетківці Чуднівського району.
172. Зацерківного Валентина Леонтійовича із с. Степок Андрушівського району.
173. Войцехівського Сергія Митрофановича із с. Корчмище Андрушівського району.
174. Поліщук Ірини Миколаївни із с. Великі Мошківці Андрушівського району.
175. Сімончука Андрія Федоровича із с. Калинівка Новоград-Волинського району.
176. Харчука Миколи Івановича із с. Стара Чортория Любарського району.
177. Джигамонта Олега Павловича із с. Красносілка Чуднівського району.
178. Савчука Анатолія Васильовича із с. Липно Любарського району.
179. Чевського Олександра Володимировича із смт. Романів Романівського району.
180. Данилишина Анатолія Онисійовича із с. Межирічка Радомишльського району.
181. Турінського Володимира Петровича із с. Пединки Любарського району.
182. Фомішина Миколи Васильовича із с. Куліші Ємільчинського району.
183. Ігнатенко Галини Іванівни із с. Підлуби Ємільчинського району.
184. Желізка Володимира Леонідовича із с. Поліянівка Новоград-Волинського району.
185. Боровик Наталії Валерівни із с. Верлок Радомишльського району.
186. Койлебаєва Анатолія Дуйсеновича із с. Корчівка Пулинського району.
187. Бабича Олександра Олександровича із с. Ягнятин Ружинського району.
188. Голоденко Ніни Василівни із с. Бистріївка Ружинського району.
189. Савченко Олексія Миколайовича із с. Молочки Чуднівського району.
190. Гуменюк Лідії Анатоліївни із с. Верхівня Ружинського району.
191. Єжевського Володимира Васильовича із с. Куліші Ємільчинського району.
192. Дмитренка Ігоря Володимировича із с. Здвижка Коростишівського району.
193. Злотніка Миколи Івановича із с. Гуничі Овруцького району.
194. Макарчук Наталії Василівни із с. Безпечна Чуднівського району.
195. Войтенка Юрія Володимировича із с. Сколобів Хорошівського району.
196. Мельник Ніни Іванівни із с. Перетік Любарського району.
197. Поліщук Валентини Станіславівни із с. Великі Мошківці Андрушівського району.
198. Мельничук Світлани Володимирівни із с. Сколобів Хорошівського району.
199. Павлюка Івана Володимировича із с. Стовпів Чуднівського району.
200. Ребренюка Юрія Петровича із с. Стовпів Чуднівського району.
201. Безсмерного Миколи Івановича із с. Слобідка Коростишівського району
202. Прокопова Михайла Андрійовича із с. Корчак Житомирського району.
203. Голяк Віталія Феліксовича із с. Корчівка Пулинського району.
204. Латко Лариси Михайлівни із с. Сінгурі Житомирського району.
205. Фіканюка Віктора Петровича із с. Пединки Любарського району.
206. Жука Руслана Семеновича із с. Лихосілка Чуднівського району.
207. Побережець Майї Володимирівни із с. Бурківці Чуднівського району.
208. Таргонського Йосипа Миколайовича із смт. Пулини Пулинського району.
209. Ковальського Руслана Миколайовича із с. Волиця Андрушівського району.
210. Науменка Івана Дмитровича із с. Слободище Бердичівського району.
211. Сагайдака Степана Миколайовича із с. Слободище Бердичівського району.
212. Пархомчука Володимира Дмитровича із с. Стетківці Чуднівського району.
213. Сахнюк Ольги Дмитрівни із с. Острожок Баранівського району.
214. Халимівської Галини Миколаївни із с. Щигліївка Коростишівського району.
215. Литвинюк Оксани Василівни із с. Сахни Ружинського району.
216. Бондарчука Ігоря Петровича із с. Болотниця Народицького району.
217. Бакланова Володимира Станіславовича із с. Хомутець Брусилівського району.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України