Новини

Обласною державною адміністрацією ініційована підтримка виробництва молока господарствами населення шляхом відшкодування вартості індивідуальних доїльних апаратів.
З 22.12.2017 року обласна комісія для розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння розпочинає в межах додатково виділених бюджетних призначень прийом документів від господарств населення, які утримують 3 і більше корів.
Для участі в конкурсі претенденти подають до комісії документи передбачені п. 7 Порядку, затвердженого рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 560. Останнє засідання комісії відбудеться 26.12.2017 року.
Документи приймаються за адресою: м. Житомир майдан С. П. Корольова, 3/14, кім.218. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та за телефоном (412) 47-47-50.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України