Новини

За рішенням комісії з питань надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовуються на вирощування гречки на зерно яка відбулася 11 грудня 2017 року 46 сільськогосподарських товаровиробників області отримають 800,0 тис. грн. коштів обласного бюджету.


Спеціальна бюджетна дотація з обласного бюджету спрямовується у розмірі триста гривень на вирощування 1 га гречки на зерно сільськогосподарським товаровиробникам незалежно від організаційно- правової форми господарювання і форми власності.


Сільгосптоваровиробники області подали до управління агропромислового розвитку облдержадміністрації заявки для отримання спеціальної бюджетної дотації на посіви гречки загальною площею 6,4 тис.га.

 

lyon_10.JPG — 151.34 kb

 

lyon_04.JPG — 146.52 kb

lyon_06.JPG — 124.81 kb

 

lyon_11.JPG — 117.81 kb

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України