Новини

Прийом заявок і документів від жителів Житомирщини для будівництва, придбання чи реконструкції житла за програмою «Власний дім» триває. Так, як комісія розглядатиме їх у наступному році, то у бажаючих є час для оформлення усіх необхідних документів.
Про це повідомляє директор комунального підприємства «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради Ігор Потапчук.
За його словами, жителі сільської місцевості області, які бажають скористатись пільговим кредитом для придбання, будівництва або реконструкції житла, можуть зібрати необхідні документи та подати їх до Фонду. Так як цього року фінансовий ресурс для видання кредитів вже використано, то комісії розглядатиме їх у 2018 році.
Протягом останніх років програмою індивідуального будівництва житла на селі «Власний дім» скористались 40 жителів Житомирщини: у 2017 році – 23 жителі області, у 2016 році – 17 жителів.
Отримати вигідний кредит для придбання або будівництва житла під 3% річних терміном від 20 до 30 років можуть ті жителі Житомирщини, які проживають і працюють у сільській місцевості.
Розмір кредиту:
до 300 тисяч гривень кредиту для будівництва житла у селі;
до 200 тисяч гривень кредиту для придбання житла;
до 150 тисяч гривень на ремонт чи реконструкцію житла.

За детальною інформацією можна звернутися до «Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» за адресою: майдан Корольова, 12, каб. 510, 512 або за телефоном (0412) 42-16-06.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України