Новини

З метою підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році спеціалістами управління агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно із науковими співробітниками Інституту сільського господарства Полісся НААН України, фахівцями головного управління «Держпродспоживслужби» в Житомирській області, Житомирської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів» розроблено «Комплексний план проведення весняно-польових робіт у всіх категоріях господарств області у 2018 році», який доведено до відома структурних підрозділів агропромислового розвитку райдержадміністрацій для подальшого використання у роботі.


В господарствах області ведеться робота по підготовці до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році. Станом на 13.12.2017 року агроформуваннями засипано 8,9 тис. тонн насіння ярих зернових культур, що становить 63 % до потреби, закуплено 14,5 тис. тонн фіз.ваги мінеральних добрив, що становить 13 % до необхідного, 36,3 тонни (4%) засобів захисту рослин та 3,0 тис. тонн (29%) пально-мастильних матеріалів.


Спеціалісти управління агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з науковцями Інституту сільського господарства Полісся НААН України та співробітниками Житомирського обласного центру з гідрометеорології продовжують роботу з моніторингу стану перезимівлі озимих культур в господарствах області. Станом на 13.12.2017 року із наявних у всіх категоріях господарств 155,3 тис. га озимих зернових культур у доброму стані знаходяться на 109,0 тис. га (70%), у задовільному – на 41,8 тис. га (27%) та на 4,5 тис. га (3%) у слабкому та зрідженому стані.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України