Новини

За 11 місяців 2017 року розвиток галузі аграрного виробництва супроводжується динамічним зростанням виробництва валової сільськогосподарської продукції.
За січень-листопад всіма категоріями господарств вироблено валової продукції сільського господарства у постійних цінах 2010 року на суму 8379,8 млн грн, що на 345,0 млн. грн. більше, у порівнянні до відповідного періоду минулого року, у тому числі продукції галузі рослинництва на суму 5771,8 млн. грн., що на 343,6 млн. грн. більше, тваринництва – 2608,0 млн. грн., що на 1,4 млн. грн. більше.
Індекс сільськогосподарського виробництва становить 102,9%, індекс продукції галузі рослинництва – 104,1%, тваринництва – 100,4%.
Високих показників досягнуто за рахунок збільшення усіма категоріями господарств у порівнянні до даного періоду минулого року виробництва продукції рослинницької та тваринницької галузей.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України