Новини

БУЛАНЖЕ - нова преміум-серія заварних хлібів від ТМ «Хліб Житомира».

 

Найпотужніше хлібопекарське підприємство області ТОВ «Золотий коровай» напередодні Нового року вивело на ринок серію заварних хлібів БУЛАНЖЕ (з франц. – «пекар»), яка на даний час складається з трьох продуктів: «Гетьманський», «Заварний з родзинками» та «Заварний з насінням соняшника». У подальшому лінійку хлібів під брендом БУЛАНЖЕ планується поповнювати новими видами.
Хліби БУЛАНЖЕ виготовляються за технологією класичних поліських заварних хлібів, які історично відрізнялися від інших заварних хлібів Україні та Європи. Контроль якості за хлібами БУЛАНЖЕ набагато ретельніший, ніж при виробництві хлібів масового виробництва. Саме завдяки 15-годинній технологічній процедурі та добірним інгредієнтам заварний хліб БУЛАНЖЕ позиціонується як продукція преміум-класу.
Серія хлібів БУЛАНЖЕ вже продається у багатьох магазинах. На черзі її поява не лише у торгівельних мережах міста та області, а й сусідніх регіонів.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України