Новини

Відповідно до звітності Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області за 2017 рік виловлено 6440 цнт риби, що на 188 цнт більше ніж у минулому році.
Кращих показників продуктивності в аквакультурі досягнуто серед підприємств:
- товариством з додатковою відповідальність «Житомиррибгосп» Ружинського району, яким виловлено 754,6 цнт риби, що на 549 цнт більше до 2017 року.
- товариством з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарська фірма «Інтеррибгосп» Радомишльського району, де виловлено 825,5 цнт риби, що на 56 цнт більше до минулого року.
Високих результатів в рибництві здобули в СТОВ «Хлібороб» Андрушівського району, СФГ «Україна» Ружинського району, СФГ «Сергійчук» Любарського району, ПАФ «Єрчики» та ПСП «Сокільча» Попільнянського району, ТОВ «Україна ЛТД» Бердичівського району.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України