Новини

Благодійні програми від ТМ Хліб Житомира.


Одне з найпотужніших хлібопекарських підприємств області ТОВ «Золотий коровай», яке виготовляє продукцію під торговою маркою «Хліб Житомира», третій рік поспіль проводить низку постійно діючих благодійних програм, які розраховані на підтримку найнезахищеніших верств населення. Допомога надається продуктами власного виробництва через мережу фірмової торгівлі ТМ Хліб Житомира та за сприяння громадських і муніципальних організацій.

 

1. Програма "Допомога людям похилого віку".


На третій рік існування даної програми кількість охоплених нею людей перевищила 5000 ветеранів та дітей війни. У 2017 році учасники програми безкоштовно отримали 21 тонну хлібобулочної продукції на суму понад 250 тис.грн. Програма реалізується завдяки співпраці з розгалудженою мережею волонтерів Житомирської міської організації ветеранів та ЖМГО «Захист дітей війни».


2. Програма "Допомога багатодітним сім’ям Житомира".


Сім’ям, що виховують 5 чи більше дітей, у 2017 році було безкоштовно надано 5,0 тонн хліба та здобних виробів на суму понад 65 тис. грн.


3. Програма "Допомога учасникам АТО".


В межах даної програми учасникам АТО, що опинилися в складних життєвих умовах, протягом року було надано більше 4 тонн хліба на суму майже 50 тис.грн. Програма проводиться у співпраці с муніципальним "Центром допомоги учасникам АТО". Окрім цього, упродовж 2017 року ТМ Хліб Житомира та ТМ Tortissimo передано в зону АТО майже 500 кг здобних виробів і тортів.

   Верховна рада України  Президент України  Кабінет Міністрів України  Верховний Суд України  Міністерство аграрної політики та продовольства України
   Житомирська обласна рада  Житомирська облдержадміністрація  Генеральна прокуратура України  Інститут охорони ґрунтів України  Агенство земельних ресурсів України